نحوه انتخاب بهترین موقعیت سرور خرید فیلتر شکن

۴ دقیقه خواندن

تاریخچه نرم افزار فیلتر شکن در سال ۱۹۹۶ به پایان رسیده است. بیست و دو سال گذشت، در عین حال سوالات متعدد در مورد استفاده مناسب از برنامه های فیلتر شکن همچنان افزایش می یابد. در میان آنها سوال در عنوان ما، در انتخاب سرور بهینه فیلتر شکن است. یک کاربر برنامه را دانلود می کند، برگه سرور ها را باز می کند، و یک لیست عظیم با ده ها مکان سرور می بیند. اما کدام یک از آنها را انتخاب کنید؟

خوب برای شروع، شما به سادگی می توانید هر مکان را از این لیست انتخاب کنید. اما بسته به موقعیت فعلی شما و دلایل شما برای استفاده از برنامه، هر سرور برای شما مناسب نیست. به همین دلیل امروز تیم ما تصمیم گرفت که رکوردی را مستقیما تنظیم کند و یک راهنمای دقیق در مورد چگونگی انتخاب محل سرور ایده آل خود را با استفاده از خرید فیلتر شکن Unlimited به عنوان مثال ارائه دهد. مشترک شدن در خبرنامه ما برای دریافت هشدار ماهانه ما با طعم ترین مقالات!

بسته به مکان فعلی شما و دلایل شما برای استفاده از برنامه فیلتر شکن، هر سرور فیلتر شکن هرگز برای شما مناسب نخواهد بود.

محل سرور سرور فیلتر شکن چیست؟

به طور خلاصه، این یک مکان مجازی است که توسط برنامه فیلتر شکن شما اعطا می شود. هنگامی که شما به یک سرور فیلتر شکن متصل می شوید، ترافیک شما به طور خودکار از طریق آدرس IP آن مسیر می کند. خرید فیلتر شکن نامحدود، به نوبه خود، شما را فراهم می کند بیش از ۴۰۰ سرور در ۷۰ مکان در سراسر جهان است. چنین مقدار مکان های سرور تضمین می کند که شما می توانید امن ترین و سریع ترین اتصال برای نیازهای خود را انتخاب کنید.

در هنگام انتخاب محل سرور سرور فیلتر شکن چیست؟

تیم ما با توجه به اهداف احتمالی استفاده از نرم افزار فیلتر شکن، مجموعه ای متفاوت از توصیه های خود را در مورد چگونگی انتخاب بهترین سرور آماده کرد. بنابراین فیلتر شکن Unlimited را با یک محاکمه ۷ روزه رایگان دریافت می کنید یا آن را خریداری کنید، KeepSolid ID خود را ایجاد کنید، وارد برنامه شوید و به برگه Servers بروید. اهداف شما چه هستند؟

سرعت بالا. در این مورد، شما اهداف خاصی ندارید، فقط می خواهید اطلاعات شخصی خود را رمزگذاری کنید و به راحتی مرور کنید. برای به دست آوردن سرعت مطلوب، باید موقعیت مکانی سرور را که تا حد امکان نزدیک است، انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از دکمه سرور بهینه سازی استفاده کنید که در زیر نشان داده شده است. این ویژگی به برنامه ما اجازه می دهد بهترین سرویس دهنده برای شما را شناسایی کند، براساس اطلاعات موجود در مورد شرایط فعلی شما.

دسترسی به محتوای محرمانه یا جلوگیری از سانسور. وقتی میخواهید به یک وبسایت محدود شده با جغرافیایی دسترسی پیدا کنید، باید یک سرور را در همان کشور به عنوان سایت سایت انتخاب کنید. به صورت متناوب، اگر می خواهید سانسور را در حالت خودتان دور بزنید، باید یک سرور خرید فیلتر شکن نامحدود را در کشوری که این سایت مسدود نشده است، انتخاب کنید. در این حالت، سرور بهینه می تواند در مورد شما بازی کند و موقعیت مکانی سرور را که در آن این سایت قابل دسترسی نیست انتخاب کنید.

به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می کنیم یک تست پینگ را اجرا کنید. این فاصله بین موقعیت مکانی شما و مکان های سرور فیلتر شکن ما را برآورد خواهد کرد. پس از آن شما می توانید تعداد پینگ از تمام سرور های که در غیر این صورت با توجه به نیازهای شما مقایسه کنید، و یکی با بهترین سرعت اتصال را انتخاب کنید.

تورنت اگر می خواهید با خیال راحت دانلود کنید، باید مکان های سرور را انتخاب کنید که در آن مجاز است. در خرید فیلتر شکن Unlimited چنین خدماتی با “torrents” مشخص می شود.

جریان. متاسفانه، شما معمولا نمی توانید وب سایت های جریان مانند Netflix ایالات متحده و Hulu ایالات متحده در خارج از ایالات متحده تماشا کنید. همین امر برای BBC iPlayer درست است، که تنها در انگلستان موجود است. خوب، اگر شما ساکن کشورهای مذکور نیستید، هنوز می توانید با برنامه خرید فیلتر شکن نامحدود خود دسترسی داشته باشید. سرورهایی را که به عنوان جریان به عنوان جریان شناخته شده انتخاب کرده و دسترسی نامحدود به سرویسهای مورد علاقه خود را در هر نقطه از جهان دریافت کنید.

بازی هنگامی که به بازی آنلاین می آید، بالاترین سرعت اتصال که مهم ترین لحظه به شما نمی رسد، باید باشد. اگر حتی چند میلی ثانیه برای شما مهم است، ما راه حل سرور اختصاصی فیلتر شکن را ارائه می دهیم – یک سرور که تنها توسط شما استفاده می شود. سرور اختصاصی فیلتر شکن تضمین می کند که شما و گیم پد خود تنها عوامل در مسابقات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *