خطرات بالا در استفاده از فیلترشکن رایگان

فکر می کنید که در جهان زندگی می کنید که در آن چیزی بد برای کسی اتفاق می افتد اما شما نشانه مطمئن هستید که زندگی خود را از طریق عینک های رز رنگ می بینید. اگر فکر می کنید که برنامه های فیلترشکن رایگان معامله واقعی هستند، ما توصیه می کنیم که عینک های خود را از بین ببرید. بله، نام آن به این معنی است که شما مجبور نیستید چیزی برای این نوع نرم افزار بپردازید. اما شما باید بدانید که هیچ چیز مانند فیلترشکن های رایگان وجود ندارد – فقط انواع مختلف برچسب ها و خطرات.

در مقاله قبلی ما در مورد خدمات فیلترشکن رایگان ما قبلا شرح داده ایم که پول برای چنین خدماتی می تواند از اضافه کردن تبلیغات به برنامه های خود، فروش داده های خصوصی خود به شخص ثالث یا استفاده از اتصال شما برای پهنای باند خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. امروز ما در مورد خطرات اصلی استفاده از برنامه های فیلترشکن رایگان که می توانید با آنها روبرو می شوید، دقیق تر نگاه کنید. بگذار چک کنیم!

فکر می کنید که در جهان زندگی می کنید که در آن چیزی بد برای کسی اتفاق می افتد اما شما نشانه مطمئن هستید که زندگی خود را از طریق عینک های رز رنگ می بینید.
نقض امنیت یکی از سرویس فیلترشکن معروف رایگان است
این داستان یک نمونه عالی از فیلترشکن های آزاد می تواند خطرناک باشد. در ۱۰ ژوئیه سال ۲۰۱۸ فیلترشکن، یک ارائهدهنده یکتاپرستهای رمزنگاری مبنی بر منبع باز، اطلاعیه تکان دهنده ای در حساب توییتر خود منتشر کرد. آنها گفتند که همه مشتریان  imgdl که از یک فیلترشکن خصوصی بدنام مخصوص در عرض ۲۴ ساعت قبل از آن استفاده کرده بودند می توانند اطلاعات حساس (نام های کاربری و رمزهای عبور) را به خطر انداخته باشند.

یک مرد باقی مانده در یک سقف خطرناک به عنوان یک فیلترشکن رایگان

عاملان ناشناخته هشدار دادند که افزونه Chrome فیلترشکن را در تاریخ ۹ ژوئیه ۲۰۱۸ هک کرد تا دسترسی به کیف پول کاربران MEW را به دست آورد. اگر چنین کاربر سعی کرد ورود به حساب فیلترشکن خود را با تبدیل فیلترشکن فوق، هکرها آنها را به یک وب سایت فیشینگ هدایت می کند. خوشبختانه، توسعه دهندگان MEW به سرعت کنترل این وضعیت را بر عهده گرفتند و امنیت را برطرف کردند. هنوز MEW کاربران خود را برای انتقال وجه خود به یک حساب کاربری جدید توصیه کرد.

خطرات استفاده از فیلترشکن های رایگان چیست؟

می توان فرض کرد که این نشت ثابت می کند که فناوری فیلترشکن به طور کلی به اندازه کافی در منطقه امنیتی صلاحیت ندارد. با این حال، برای اکثر موارد این فقط برای فیلترشکن های رایگان استفاده می شود. تعدادی از این خدمات وجود دارد که شما اساسا با اطلاعات شخصی خود پرداخت می کنید. چنین خدمات واقعا خطرناک هستند. بیایید نگاهی دقیق تر به خطرات اصلی که در هنگام استفاده از فیلترشکن های رایگان استفاده می کنید، بپذیرید.

حمله تروجان در این وضعیت، بدافزار در داخل یک برنامه فیلترشکن رایگان جعلی پنهان می شود. پس از دانلود، تمام اطلاعات حساس در دستگاه شما را از بین می برد. طبق گزارش CSIRO، ۳۸ درصد از برنامه های آندروید فیلترشکن رایگان پنهان کردن نرم افزارهای مخرب در داخل.
ردیابی پنهان مطالعه فوق نیز دریافت که حدود ۷۵ درصد از این برنامه های آندروید فیلترشکن رایگان حاوی کتابخانه های ردیابی شخص ثالث هستند. چنین کتابخانه ها شامل تمام اطلاعات شخصی شما می شوند که به راحتی می توانند به آژانس های تبلیغاتی یا سایر اشخاص مورد علاقه فروخته شوند.
سرقت پهنای باند شما. این خطر بسیار شبیه به گذشته است. اما در اینجا یک برنامه فیلترشکن رایگان دزدیده و دادههای شخصی شما را به فروش نمی گذارد، اما پهنای باند شما را به شخص ثالث. در نتیجه، این نقطه پایانی برای سایر کاربران خواهد بود که از ارتباط شما به عنوان خودشان استفاده می کنند.
ربودن مرورگر این وضعیت زمانی اتفاق می افتد که فیلترشکن رایگان شما به جای اینکه به وبسایت ای که می خواهید بروید، به سایت شرکای آن شما را به طور ناگهانی هدایت می کند. و البته، این وب سایت ناشناخته اغلب مخرب و / یا سعی دارد به طور خودکار نرم افزارهای مخرب را به دستگاه شما آپلود کند. هیچ امنیتی در اینجا وجود ندارد

آیا شما باید از فیلترشکن های رایگان استفاده کنید؟

مرد نشسته در یک آسمان خراش – خطرناک مانند فیلترشکن رایگان، شما می توانید از برنامه های رایگان فیلترشکن در معرض خطر خود استفاده کنید. همه این خدمات به طور عمدی بد نیستند. در مورد تفاوت بین خدمات پرداخت و رایگان فیلترشکن در اینجا بیشتر بدانید. اما در طرح بزرگ چیزها، وظیفه اصلی یک برنامه فیلترشکن این است که شما را با امنیت کامل و حریم خصوصی آنلاین در اختیار شما قرار دهد. در اغلب موارد، سرویس های رایگان نمی توانند این را تضمین کنند. و اگر شما به داده های خصوصی خود به یک برنامه امنیتی رایگان اعتماد کردید، آماده باشید که بتواند به شما اجازه دهد. به همین دلیل است که ما به شدت توصیه می کنیم از برنامه های فیلترشکن تجاری و قابل اعتماد مانند فیلترشکن Unlimited استفاده کنید.

این یک شبکه خصوصی مجازی است که از رمزنگاری AES-128 و AES-256 بسیار امن استفاده می کند تا به طور موثر اطلاعات حساس شما را محافظت کند. در نتیجه، یک مانع میان شما و کل فضای مجازی ایجاد می شود، که از خارج خارج می شود. از بین رفتن یک جهان جرایم سایبری در یک تنگستن با چنین ایمنی، شما از سقوط محافظت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *