بهترین فیلتر شکن برای کالج: ۳ نکات بالا هر دانش آموز باید بداند

هنگامی که شما یک دانش آموز هستید، تعطیلات تابستانی شما خیلی سریع به پرواز در می آیند. در طول این تعطیلات، برخی از دوستان کالج شما در کار تابستانی مشغول به کار هستند، برخی از آنها بدون خنک شدن کار می کنند، و دیگران تنها در خانه ماندن و لذت بردن از برخی از برنامه های آنلاین جریان آنلاین است. اما برای بهتر یا بدتر، ترم پاییز امسال آمده است و شما باید به کالج بازگردید.

آیا برای سال تحصیلی جدید آماده شده اید؟ آیا شما تمام کتاب ها، نوت بوک ها، لباس های کالج و ابزارهای تکنولوژیک را برای تحصیل خریداری کرده اید؟ به هر حال، آیا شما می دانید که گفت که ابزار محبوب ترین در حال حاضر است؟ خوب، ۳۲ درصد از کاربران اینترنت جهان در سنین ۱۶ تا ۲۴ ساله از فیلتر شکن برای حداقل یک بار در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ استفاده کرده اند، بنابراین نرم افزار فیلتر شکن به عنوان یک برنده به نظر می رسد. برای اینکه دانش آموزان سالمتر شوند، تیم ما برای شما یک بررسی جامع از بهترین VPN برای زندگی کالج را آماده کرد. بگذار چک کنیم!
آماده شدن برای کالج با فیلتر شکن نامحدود
حالا امتحان کن

فیلتر شکن خوب برای دانشجویان چیست؟

اگر با این مخفف آشنا نباشید، بگذارید همه چیز را درست کنیم. فیلتر شکن مخفف شبکه خصوصی مجازی است و فناوری امنیتی آنلاین به روز است. هدف اصلی آن حفاظت از ترافیک اینترنت شما در شبکه های عمومی است و برای باز کردن درب ها از هر وب سایت جغرافیایی مسدود شده. در   این قطعه، فیلتر شکن را به عنوان مثال از یکی از بهترین فیلتر شکن ها برای کالج می گیریم. برای دریافت تصویر بهتر، در اینجا ۳ راهنمایی برای دانش آموزان کالج در مورد سرویس فیلتر شکن وجود دارد.

۳ راهنمایی برای دانش آموزان کالج

دانش آموز دختر لبخند زده در دوربین و استفاده از فیلتر شکن برای کالج. استفاده از فیلتر شکن برای فعالیت های آنلاین کالج برای حفظ خصوصی. هنگامی که شما به کالج فای یا هر شبکه عمومی دیگر وصل میشوید، مالک آن به راحتی میتواند روی فعالیتهای آنلاین خود نظارت داشته باشد، حرکات خود را در داخل / خارج از محوطه دانشگاه، و حتی هویت خود را پیدا کند. هر چه که انجام می دهید، هر کدام از سایت هایی که بازدید می کنید یا فایل های خود را دانلود می کنید، مالک WiFi می تواند آن را پیگیری کند. دانستن این واقعیت ممکن است سبب شود که شما احساس ناامن و دلایل خوبی داشته باشید. برای اینکه خصوصی با استفاده از فای عمومی کالج بمانید، فقط نرم افزار فیلتر شکن توسط KeepSolid را روشن کنید. اتصال به یک سرور مجازی، فیلتر شکن نامحدود دادههای آنلاین شما را رمزگذاری می کند و از طریق این سرور مسیریابی می کند. در نتیجه، هیچ کس نمی تواند فعالیت آنلاین خود را نظارت کند.
سرور مناسب را انتخاب کنید و برای مطالعه به محتوای geo-blocked دسترسی پیدا کنید. بیایید بگویم، شما باید یک مقاله یا مقاله در مورد یک موضوع خاص بنویسید. شما سعی می کنید آن را گوگل کنید و متوجه شوید که هیچ مقال آزادانه در دسترس نیست یا اطلاعات محدود است. خوب، این احتمالا به این معنی است که وب سایت هایی که حاوی اطلاعات لازم هستند، به علت سانسور دولتی، قوانین کالج یا دلایل دیگر، مسدود شده اند.
فیلتر شکن ما با ارائه دسترسی نامحدود به هر محتوا برای تحصیل، به شما کمک می کند تا با تکالیف خودتان را تکمیل کنید. همه شما باید انجام دهید این است که به محل سرور که در آن وب سایت مورد نیاز جغرافیایی مسدود شده اتصال نیست. شما می توانید در مورد چگونگی انتخاب یک محل سرور فیلتر شکن در مقاله قبلی خود بیشتر بدانید.
هنگامی که شما به کالج فای یا هر شبکه عمومی دیگر وصل میشوید، مالک آن به راحتی میتواند فعالیتهای آنلاین خود را پیگیری کند، حرکات خود را در / از محوطه دانشگاه نظارت میکند و حتی هویت خود را تعریف میکند. کلیک کنید به
از آن لذت ببرید اگر سخنرانی خسته کننده باشد هر دانش آموز می گوید – بدترین چیزی که دانشگاه می تواند انجام دهد، مسدود کردن دسترسی به شبکه های اجتماعی محبوب، جریان وب سایت ها یا ممنوعیت های تورنت است. اما گاهی اوقات شما در یک اتاق نشیمن نشسته می نشینید، گوش دادن به یک سخنرانی خسته کننده، و فقط با خستگی کج می شود.
چه کاری می توانی انجام بدهی؟ فقط اتصال شبکه اختصاصی مجازی خود را روشن کنید، در هر شبکه Wi-Fi، و تشویق کنید. فیلتر شکن نامحدود به دانش آموزان بیش از ۴۰۰ سرور با سرعت بالا ارائه می دهد که می توانید سرورها و سرورهای جریان را برای torrent کردن پیدا کنید. برنامه ما دانشجویان را برای دسترسی به BBC iPlayer، US Netflix، US Hulu و تمام شبکه های اجتماعی که دوست دارید، فراهم می کند. لذت بردن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *